Body Wizards: Štrbavý 1+0 , Zúrik 0+1
Tresty Wizards: hráčska lavica 2min.
Hviezdy:1.Kurek, 2.Štrbavý, 3.Zúrik
Komentár:

Už od začiatku zápasu udával tempo Top-point, ktorý spustil kanonádu na nášho brankára. Skóre zápasu však súper otvoril až v 5. minúte strelou na ktorú bol Aďo prikrátky. Nášmu tímu viazol prechod cez stredné pásmo, chýbala priamočiarosť to všetko bolo príčinou toho, že sme sa do šancí dostávali len sporadicky. Napokon sa 1. tretina skončila 0:3. V 2. tretine sa obraz hry výraznejšie nemenil. Gól na 0:4 padol po chybe v zadných radoch. Po tomto góle nastalo zlepšenie za zmienku stoja šance Multyho a Peťa. Neskôr sme sa dočkali nášho premiérového gólu zásluhou Ozzyho. Tento gól sme si našou bojovnosťou určite zaslúžili. Stav po 2. tretine bol 1:5. Poslednú tretinu sme začali presilovkou. Podarilo sa nám vytvoriť šance Matúšovej strele nechýbalo veľa, avšak z následného protiútoku nám súper udelil lekciu z efektivity gólom v oslabení. Zápas sa napokon skončil Wizards 1:7 Top-point. S výsledkom bol spokojný každý z nás. Na nováčika to vôbec nebolo zlé a pochvalu si zaslúži celý tím. Zápas však ukázal aj naše nedostatky najmä buly sme prehrávali ako na bežiacom páse, taktiež sme málo strielali a presvedčili sme sa ,že na takéhoto súpera bojovnosť nestačí.

2.kolo
HbK Wizards 4-7 Hbk Plej Bojs
(1:1,3:3,0:3)
     Nemček,Zúrik,Kostúr,Mútňan
Body Wizards: Kostúr 2+0, Nemček 0+2, Zúrik 1+0, Mútňan 1+0, Mišík 0+1
Tresty Wizards:
Štrbavý 2min., Majnhold 2min., hráčska lavica 2min.
Hviezdy:1.Kostúr, 2.Nemček, 3.Zúrik
Komentár:

Úvod zápasu mal slabé tempo. Boli sme to však my kto prvý inkasoval. Po prehratom buly súperov hráč umiestnil k ľavej žrdi 0:1. O niekoľko minút bolo vyrovnané keď sa po sérií dorážok zblízka presadil Multy. V 1.tretine sa už nič podstatné neudialo a tak sa skončila nerozhodne 1:1. Druhú tretinu sme začali oslabením. Na počudovanie všetkých sa nám predsa podarilo v oslabení streliť gól zásluhou Miňa. Súperovi sa však krátko po našom oslabení podarilo vyrovnať na 2:2. O niekoľko minút sa podarilo opäť nakloniť misky váh na našu stranu zásluhou Keesta 3:2. Šance pokračovali na oboch stranách ,súper využil náš nedôraz pred bránou a opäť vyrovnal 3:3. O malú chvíľu sme opäť viedli . Po vyhratom buly Matúša na Keesta 2. menovaný švihom rozvlnil sieť 4:3. Smolná situácia nastala 2 sekundy pred koncom ,keď sa nepodarilo Filipovi vyhodiť loptu a tak nikým nekrytý súperov hráč pohodlne skóroval 4:4.V poslednej tretine nám nestačili sily a to súper využíval. Hlúpym chybám sme sa nevyhli a tak sme tretinu prehrali 0:3. Zápas sa napokon skončil Hbk Wizards 4:7 Hbk Plej bojs ikeď bod sme si určite zaslúžili. Opäť sme sa presvedčili o tom aké dôležité je vyhrať buly a aký dôležitý je dôraz či už pred našou alebo súperovou bránou.

3.kolo
HbK Wizards 0-11 Hbk Devils VK
(0:5,0:1,0:5)
     Majnhold,Šúr,Štrbavý,Čierny,Mišík
     Nemček,Zúrik,Mútňan,
Body Wizards: -
Tresty Wizards: Nemček 4min., Majnhold 2min., Čierny 2min., hráčska lavica 2min.
Hviezdy:1.Zúrik, 2.Štrbavý, 3.Majnhold
Komentár:

Zápas sa začal drvivým tlakom Devils. Neskôr si však Palo pomýlil striedačku a tak sme hrali v oslabení, ktoré súper využil a tak sme prehrávali 0:1. Postupom času sme inkasovali zbytočné góly, ktoré vyplývali z nepokrytých hráčoch alebo dorážok. Po 1. tretine sme prehrávali 0:5. Do 2. tretiny sme vstupovali s cieľom zlepšiť našu hru ,čo sa nám aj podarilo. Vytvorili sme si dostatok šancí ,azda najväčšia príležitosť sa nám naskytla v presilovke ,avšak brankár Devils svoj tým podržal. Staré známe nedáš – dostaneš opäť platilo, keď na súper prečíslil a pohodlne skóroval .Stav po 2. tretine bol 0:6. Do tretej tretiny sme vstúpili veľmi ospalým dojmom, nevychádzalo nám absolútne nič. Naopak súper využil všetko na čo siahol a tak sa zápas skončil Hbk Wizards 0:11 Devils VK. Tento zápas bol z našej strany veľmi zlý, zbytočné góly za, ktoré mohla obrana i útok taktiež brankár nemal svoj deň. Najväčším negatívom bolo to, že sa nám nepodarilo streliť gól, ktorý by sme si aspoň za snahu zaslúžili.

Komentár:

Vo 4. kole na nás čakalo mužstvo Rockets na, ktorých sme si trúfali. Od začiatku sa hral útočný hokejbal mierne navrch mal náš tím. Do vedenia sme išli my ,keď   Miňovu prihrávku zúžitkoval Ozzy. Aj naďalej sme si vytvárali šance, ktoré však zostali nevyužité a tak Rockets vyrovnali 1:1. Tento stav zostal v platnosti do konca prvej tretiny. Druhú tretinu musel náš brankár čeliť viacerým strelám, ktoré však zneškodnil . Do vedenia nás dostal Miňo, ktorý peknou strelou rozvlnil sieť 2:1. V tlaku sme pokračovali a po tom ako Palo vymiešal celú obranu Rockets a dopravil loptičku do siete vypukla na našej striedačke obrovská radosť 3:1. V tretej tretine sme začali až príliš skoro brániť , čo sa nám vypomstilo. Súperovi sa po našich chybách podarilo vyrovnať a to sme mohli vďačiť nášmu brankárovi Aďovi, že sme neprehrali. Po zápase sme sa však veľmi tešili z nášho prvého získaného bodu v lige a pochvalu si naozaj zaslúži celý tím. Všetci už s napätím očakávame kedy sa dočkáme premiérového víťazstva.

5.kolo
HbK Wizards 3-14 Radvaň Stars
(0:2,1:8,2:4)
     Majnhold,Šúr,Štrbavý,Čierny
     Nemček,Zúrik,Mútňan,Kostúr,Kučera
Body Wizards: Kučera 1+1, Štrbavý 1+0, Nemček 1+0, Majnhold 0+1, Zúrik 0+1, Kostúr 0+1
Tresty Wizards: Mútňan 4min., Kostúr 4min.
Hviezdy:1.Nemček, 2.Kučera, 3.Štrbavý
Komentár:

Už od začiatku zápasu sme sa bránili pomocou zakázaných uvolnení. Bezgólový stav sa nemenil ani po našich 2 vylúčeniach, keď sa na trestnú lavicu porúčali Multy a Keest. Stav sa menil až v 9.minúte 0:1. O niekoľko minút sme opäť inkasovali, keď súper potrestal náš nedôraz 0:2. Do druhej tretiny sme vstúpili veľmi vlažne. Postupne sme dostávali zbytočné góly a tak sme tesne pred koncom tretiny prehrávali hrozivých 0:10. Náš čestný úspech zaznamenal Matúš svojím premiérovým gólom v sezóne. V tretej tretine sme hrali so súperom vyrovnanú partiu. Hneď v úvode sa nám naskytla presilovka .Napriek vynikajúcim príležitostiam sa nám v nej nepodarilo skórovať. Nedáš - dostaneš platilo aj v tomto prípade krátko po skončení našej presilovky sme inkasovali 1:11. Neskôr sa nám podarilo skórovať zásluhou Kuča, ktorý zúžitkoval dobrú prihrávku od Keesta 2:11. Po tomto góle sa nám podarilo vytvoriť viacej šancí najmä Matúšova strela po vyhratom buly nemala ďaleko. Po nevyužitých šanciach sme opäť inkasovali 2 góly 2:13. Neskôr sa nám podarilo streliť 3 gól, keď sa do streleckej listiny zapísal Ozzy, krorý trafil do šibenice. Nakoniec sme súperovi podľahli vysoko HBK Wizards 3:14 Radvaň Stars. Tento zápas nám vôbec nevyšiel. Nevyhli sme sa individuálnym chýbam a svoj deň nemal ani brankár. Podarilo sa nám však streliť 3 pekné góly ,čo nám môže zdvihnúť sebavedomie do ďalších zápasov.

Komentár:

Úvod zápasu mal slabé tempo a tak tento zápas nemohol nikoho nadchnúť. Do vedenia šli však Wolfs po zlepenom góle 0:1. O niekoľko minút bolo vyrovnané. Po peknej kombinácií Palo – Miňo počas presilovky druhý menovaný naservíroval do prázdnej brány čerstvej posile Aďovi Kalinovi a ten s prehľadom vyrovnal. Ani tento gól nás však nevytrhol z „biedy“ a do konca tretiny sme ešte inkasovali 2-krát po prvej tretine teda 1:3. V druhej tretine sa obraz hry z našej strany veľmi nezmenil. Absolútne nič nám nevychádzalo naopak súper premenil načo siahol a tak bol stav po dvoch tretinách 1:6. Jeden zo svetlých momentov z našej strany sa vyskytol až v tretej tretine, keď vyhral buly Miňo na Matúša a ten bombou trafil do vinkla. Nič to však nezmenilo na tom, že sme prehrali 2:8. Odohrali sme zlý zápas, celý tím počnúc s brankárom nemal svoj deň a tak na tento zápa s musíme čím skôr zabudnúť.