Wizards B.B. - Bruins 0:5k (x:x,x:x,x:x)
tresty: (Wizards)-

14. kolo
xx.x.xxxx o xx : xx
Wizards B.B. - Rolta 0:5k (x:x,x:x,x:x)

Po dohode s predstaviteľom rolty, sme skontumovali zápas v ich prospech, pretože my už do Brezna kvôli lige nepôjdeme!. Treba spomenúť solidaritu hráča Rolty, ktorý nám zaplatil aspoň kofolu ako odškodné(z vlastnej vôle)

13. kolo 26.7.2008 o 13 : 30
Wizards B.B. - Tisovec 6:16 (2:2,1:7,3:7)
zostava: (Wizards)- Kurek - Majnhold, Štrbavý - M.Nemček, Kučera, Šúr
body: (Wizards)- M.Nemček 2+1, Štrbavý 1+2, Majnhold 1+1, Šúr 1+0, Kučera 1+0
Majnhold 2min.

Strašný, odporný, lenivý výkon z našej strany.Škoda komentovať.

12. kolo 12.7.2008 o 13 : 30
Wizards B.B. - Piccolo Dewils 9:4 (4:0,2:2,3:2)

-

V 11. kole sme nastúpili proti bezkonkurenčne najlepšiemu tímu Damix Brezno. Už od začiatku bolo jasné kto v tomto zápase bude dominovať a mohli sme len brankárovi poďakovať, že sme po polovici tretiny prehrávali 4:0. Náš brankár predvádzal neuveriteľnézákroky a súper si neraz na ňom vylámal zuby. Do šancí sa dostával aj náš tím no strelu M. Nemčeka zastavila žrď. O niekoľko minút nato nám to vyšlo, keď M. Nemček po prihrávke A. Nemčeka skóroval. Do šancí sme sa dostávali po brejkoch po jednom z nich súper nedovolene zastavil prenikajúceho A. Nemčeka a tak nasledovalo trestné strielanie, ktoré A. Nemček premenil 2:4. Problémy súperovej obrane robil A. Nemček no po jeho úniku mu  jeho úmysel brankár prečítal. Známe nedáš – dostaneš platilo aj v tomto prípade, keď nám súper s protiútoku strelil gól. Napokon sme 1. tretinu prehrali 2:6. V druhej tretine sa nám podarilo držať bezgólový stav do 10 minúty potom sa prejavila naša únava a súper strelil štyri góly. Poslednú tretinu sme začali zle už po niekoľkých sekundách sme inkasovali 2 góly. Ako tak prikrášliť výsledok sa nám podarilo zásluhou A. Nemčeka, ktorý strelil dva góly po prihrávkach Kučeru. Avšak súper v tlaku pokračoval z čoho vyústili ešte 3 góly do našej siete a tak sme zápas prehrali 4:15. Aj napriek tomu, že sme tento zápas prehrali vysokým rozdielom chcel by som sa poďakovať každému z nás lebo každý zanechal na ihrisku maximum a v počte 4+1 sa proti takémuto súperovi hrať nedá.

10. kolo 22.6.2008 o 11 : 30
Wizards B.B. - Axes 10:4 (5:2,2:0,3:2)

zostava: (Wizards)- Kurek - Majnhold, A.Nemček, Šúr - M.Nemček, Náter
body: (Wizards)- Náter 4+3, A.Nemček 4+3, Majnhold 0+3, M.Nemček 2+0, Kurek 0+1
M.Nemček 2min.

V 10. kole sme sa stretli s mužstvom Axes Mazorník. Aj v tomto zápase sme chceli nadviazať na predošlé dobré výkony ,no ako 1. inkasoval náš tím. Po tomto góle sme zavelili do útoku najmä Náter a A. Nemček predvádzali nádherné akcie. Najkrajší gól zápasu však padol po osi A. Nemček – Náter – M. Nemček, keď posledný menovaný skóroval po milimetrovej prihrávke Nátera. Prvá tretinu sa napokon skončila 5:2 pre nás. Do druhej tretiny sme vstupovali s cieľom neinkasovať to sa nám aj podarilo a keď sme pridali ďalšie dva presné zásahy o víťazovi bolo jasné. V tretej tretine sa hra vyrovnala súper strelil dva góly po našich chybách no aj v tejto tretine sme sa 3-krát strelecky presadili. Tento zápas konečne naplnil naše očakávania. Do kanadského bodovania výrazne prehovoril A. Nemček ,ktorý zaznamenal 4+3 taktiež Náter 4+3, ktorý dosiahol 12 kanadských bodov za dva zápasy, tri asistencie si pripísal Majnhold a dva góly M. Nemček.

9. kolo 21.6.2008 o 12 : 15
Wizards B.B. - Victors 6:7t (4:4,1:0,1:2)-(1:2nájazdy)

zostava: (Wizards)- Kurek - Majnhold, A.Nemček, Šúr, Čierny - M.Nemček, Kučera, Náter
body: (Wizards)- Náter 4+1, A.Nemček 2+3, Čierny 0+1
tresty: (Wizards)- Náter 4min.

Na tento zápas sme nastúpili v dobrej zostave do útoku prišiel Náter a tak nám bolo jasné, že si s A. Nemčekom v útoku bude veľmi dobre rozumieť. Úvod nám však nevyšiel prehrávali sme 0:2 a tak sme sa pokúsili svoju hru zlepšiť. To sa nám podarilo zásluhou Nátera a A. Nemčeka , ktorí predvádzali nevídané akcie a ich zásluhou sme otočili na 4:3 pre nás avšak šťastena ,,stála“ pri nás aj v tomto zápase, keď sme inkasovali 2 sekundy pred koncom a tak sa 1. tretina skončila nerozhodne 4:4. Do 2. tretiny sme vstupovali s odhodlaním keďže 2. tretinu sa nám v predchádzajúcich zápasoch nikdy nepodarilo vyhrať. V tejto tretine sme súperom s Podbrezovej veľa nedovolili, naopak nám sa podarilo streliť gól a tak sme teda vôbec po 1-krát vyhrali 2. tretinu. Do poslednej tretiny sme vstupovali s jednogólovým vedením no to sa súperovi podarilo zmazať. Šance v tejto tretine boli na oboch stranách no misky váh sa podarilo nakloniť na našu stranu a tak sme sa dostali do vedenie 6:5 pre nás. No Podbrezovej sa tesne pred koncom podarilo vyrovnať, čo znamenalo predĺženie v našom prípade už druhé za sebou a taktiež neúspešné Hbk Wizards B.B. 6:7p Victors Podbrezová. Napriek tomu by som chcel vyzdvihnúť výkon celého tímu, najmä Nátera a A. Nemčeka, ktorí spolu zaznamenali 10 kanadských bodov.

8. kolo 21.6.2008 o 12 : 15
Wizards B.B. - Hawk Telgart 5:6t (3:1,0:2,2:2)-(2:3nájazdy)

zostava: (Wizards)- Kurek - Majnhold, A.Nemček, Čierny, Šúr - M.Nemček, Kučera, Mútňan
body: (Wizards)- A.Nemček 4+0, M.Nemček 0+2, Kučera 1+1, Majnhold 0+2

Nastúpili sme proti nováčikovi súťaže jastrabom z Telgártu (aj, keď nechápeme ako je možné, že sa mužstvo môže prihlásiť do súťaže po polovici odohraných zápasov, ale Brezno = Kocúrkovo. Zápas sme začali výborne po 10 minútach bolo 3:0 pre nás, keď o prvé dva presné zásahy sa postaral A. Nemček, ten tretí pridal Kučera. Blížil sa záver tretiny a tak sme nechceli inkasovať avšak gól sme dostali 12 sekúnd pred koncom, keď sa nášmu brankárovi pokazila lapačka. Do 2. tretiny sme sa snažili vstúpiť rovnako ako v tej prvej avšak nepodarilo sa nám vypracovať vážnejšiu príležitosť na strelenie gólu. Súper po našich chybách strelil dva góly a tak bol stav po 2. tretinách vyrovnaný 3:3. V poslednej tretine boli šance na obidvoch stranách z toho vyústili štyri góly po 3. tretine bol teda výsledok 5:5 a boli sme si vedomí toho, že náš čaká vôbec prvé predĺženie v podobe samostatných nájazdov v ktorom sme nakoniec neboli úspešný najmä kvôli brankárovi Kurekovi, ktorý pustil za svoj chrbát všetky 3 nájazdy a taktiež M. Nemčekovi, ktorý svoj nájazd nepremenil a tak sme nakoniec podľahli Telgártu 5:6 po predĺžení. Určite nemôžeme byť s bodom spokojný mohli sme mať o bod viac a to by nám pomohlo k ceste do play-off avšak tento zápas sme úplne nezvládli, keď sme stratili trojgólové vedenie a tak nemôže byť spokojný nikto z nás. Aj tento zápas bol poznačení chybnými verdiktmi rozhodcu, čo sa pravidelne opakuje. Za zmienku stojí situácia, keď rozhodca uznal súperov gól potom, čo súperov hráč natlačil nášho brankára aj s loptičkou do brány. Napriek naším protestom bol gól uznaný (nesprávny verdikt) čo rozhodca argumentoval tým, citujem ,,to by som im už dva neuznal“ ,keďže v predošlej situácii stál súperov hráč v našom bránkovisku (gól uznaný nebol čo bolo správne rozhodnutie, ale vďaka zapisovateľke, ktorá musela povedať rozhodcovi, že gól nemôže byť uznaný pretože súperov hráč stál v bránkovisku. A tak sme prišli o body kvôli chybám rozhodcu už po niekoľký krát.

7. kolo xx.x.xxxx o xx : xx
Wizards B.B. - Dead Rabbits 5:0k (x:x,x:x,x:x)

Kontumačne sme vyhrali 5:0, kedže DEAD RABBITS odstúpili zo súťaže.

6. kolo 31.5.2008 o 18 : 30
Wizards B.B. - Drink Team 8:7 (3:1,1:3,4:3)

zostava: (Wizards)- Kurek - Majnhold, A.Nemček, Čierny - M.Nemček, Šúr, Mútňan
body: (Wizards)- A.Nemček 3+2, M.Nemček 2+1, Majnhold 1+1, Mútňan 1+1, Šúr 1+0
tresty: (Wizards)- Šúr(2min.), M.Nemček(2min.)

Pred týmto duelom sme vedeli, že ak chceme postúpiť do play-off tento zápas musíme vyhrať. V skoro kompletnej zostave(chýbal Kučera a Náter) sme začali veľmi dobre, keď M.Nemček po presnej prihrávke A.Nemčeka otvoril skóre zápasu. Tento gól nám pridal krídla a o chvíľku sme vsietili náš 2.gól v zápase zásluhou Majnholda, ku ktorému sa odrazila M.Nemčekova strela a nemal problém trafiť odkrytú časť súperovej bránky. Neskôr sme zásluhou xxxxx zvýšili na 3:0 a súperovi sme jasne naznačili, že sme prišli vyhrať. Ten avšak po 3. inkasovanom góle začal hrať lepšie a viac napádal naše rozohrávky. V závere 1.tretiny po nevydarenej kľučke A.Nemčeka, ktorý si nechtiac stúpil na loptičku súper nekompromisne znížil na 3:1. V 2. tretine sa hralo úplne inak, súper začal tlačiť a my sme sa občas len nečinne prizerali. Súperov gól na 3:2 ako keby nás kúsok prebudil a znova sme začali hrať lepšie, z čoho výplyval náš 4. gól. Potom prišiel znova útlm nevychádzal inám prihrávky z čoho súper ťažil a dvoma zlepenými gólmi vyrovnal stav stretnutia na 4:4. Do konca 2.tretiny boli šance na oboch stranách ale žiadna z nich sa neujala a gólom neskončila. Hneď na začiatku 3. tretiny nás súper zaskočil a prvýkrát v stretnutí sa dostal do vedenia. Začal sa hrať viac otvorený hokej a po vylúčení Šúra sme hrali v oslabení. Súper presilovku využil a vyzeralo to s nami zle. Avšak v týchto chvíľach sme začali hrať tak ako v prvej tretine z čoho vyplývali 2 naše góly a stav bol opäť vyrovnaný. O niekoĺko minút dal gól Mútňan a dostal náš tím do tesného vedenia 7:6. Súper avšak po nesústredení našich hráčov vyrovnal na 7:7 a pár minút pred koncom stretnutia sa zdalo, že sa pôjde do predĺženia. To sa avšak nášmu tímu vonkoncom nepáčilo a M.Nemček v páde po krásnej prihrávke Mútňana dal víťazný gól 20 sekúnd pred koncom. Toto sme už ubránili a po dlhom čase sme sa tešili z výhry a 2bodíkov, ktoré nás posunuli opäť bližšie k bránam play-off.

5. kolo 24.5.2008 o 18 : 30

Riders - Wizards B.B. 11:3 (2:0,4:0,5:3)

zostava: (Wizards)- Kurek - Majnhold, Šúr - M.Nemček, Kučera, Mútňan
body: (Wizards)- M.Nemček 0+2, Kučera 1+0, Majnhold 1+0, Šúr 1+0, Mútňan 0+1

Už cestou do Brezna sme vedeli, že to bude mimoriadne ťažký a náročný zápas. Na zápas sme nastúpili v biednom počte 5+1 bez opory tímu A.Nemčeka. V prvej tretine sme ešte vládali ale aj tak sme inkasovali 2góly. Náš brankár bol v plnej permanencii smerom dopredu sme boli úplne bezzubí a preto len jemu vďačíme, že po úvodnej tretine bolo len 2:0. V 2. tretine to vyzeralo podobne ako v prvej, jediné čo sa zmenilo bolo, že súper vsietil 4 góly, všetky z dorážiek nepokrytých hráčov. Počas tejto tretiny sme sa pár krát dostali aj do útoku, avšak obe strely M.Nemčeka trafili len tyčku súperovej bránky. Do tretej tretiny sme nastúpili s cieľom dať aspoň 1-2 góly a neinkasovať veľa. Avšak minútu pred koncom bol stav 11:0. Súper sa už radoval z výhry a z čistého konta, avšak tento postoj sa našim hráčom absolútne nepáčil a po milimetrovej prihrávke M.Nemčeka Kučera dal náš prvý a veľmi dôležitý gól, ktorý nás rozbehol a o pár sekúnd M.Nemček nabil Majnholdovi na strelu, ktorá zaváňala gólom ale letela tesne nad brvnom, loptička sa od mantinelu odrazila do prázdneho priestoru kde bol prvý Majnhold a strelou zápästím z otočky nedal bránkarovi žiadnu šancu. Naša hra sa úplne zmenila súper si nič nedovolil naopak my sme sa viac a viac drali do útoku, z čoho korunoval krásny gól Šúra. Po tomto góle súperov brankár stratil istotu a takmer so strachom sa spýtal čo sa to deje a bol rád keď rozhodca stretnutie ukončil. Po záverečnej minúte sme sa vracali domov v celkom dobrej nálade. Škoda, že sme tak nehrali po celý zápas.

4. kolo 17.5.2008 o 13 : 30
Wizards B.B. - Winners 4:7 (2:3,1:2,1:2)

zostava: (Wizards)- Náter - Majnhold, A.Nemček, Šúr, Čierny -M.Nemček, Mútňan, Kučera
body: (Wizards)- A.Nemček 2+1, M.Nemček 1+0, Kučera 1+0
tresty: (Wizards)- A.Nemček(2min.), A.Nemček(2min.), Majnhold(2min.)

V 4. kole sme nastúpili proti Winners hokejistom Brezna avšak hokejbal je iný šport. Asi nikto by na nás nevsadil ani deravý groš, ale boli sme to my kto vyhrával po 5. minútach 2:0. Najprv v úvode A. Nemček milimetrovou prihávkou našiel pred bránou svojho brata Matúša ten ponúknutú prihrávku neodmietol a o niekoľko minút A. Nemček zvýšil peknou strelou. Naša radosť netrvala dlho súper tromi gólmi otočil vývoj zápasu. Tomu však predchádzalo niekoľko vynikajúcich zákrokov Nátera v našej bráne. V druhej tretine sme sa snažili o vyrovnanie a tak sme zabudli na obranné povinnosti, ale náš brankár bol veľkou oporou .Neskôr sme však inkasovali dva góly no aspoň v závere 2. tretiny A. Nemček skorigoval na 3:5 v náš neprospech. Aj 3.tretina mala rovnaký obraz ako predošlé súper tlačil, ale príležitosti na skórovanie sme mali aj my najmä šance A. Nemčeka volali po góle. V priebehu záverečnej tretiny sme ešte 2-krát inkasovali, ale v samom závere sme znížili zásluhou Kučeru a tak dosiahli náš štvrtý gól. Po bojovnom výkone sme teda podľahli 4:7 avšak aj súper uznal naše kvality a tak sme po peknom zápase odchádzali do B.B. s dobrou náladou.

3. kolo 10.5.2008 o 12 : 15
Dogy - Wizards B.B. 17:3 (5:1,5:1,7:1)

zostava: (Wizards)- Kurek -Majnhold, A.Nemček, Čierny, Viazanica - Mútňan, M.Nemček, Kučera, Šúr
body: (Wizards)- A.Nemček 2+1, M.Nemček 1+1

Aj v 3. kole nám žreb pridelil ťažkého súpera veď Dogy obsadili minulý rok 3. miesto. Úvod sa nám absolútne nevydaril a tak sa Dogy rýchlo dostali do vedenia. Prvá tretina skončila 1:5 v náš neprospech, keď náš presný zásah zaznamenal A. Nemček. V druhej tretine sme opäť hrali nedôsledne v obrane súper dával góly z najmä z dorážok .Aj táto tretina sa skončila rovnako ako prvá, gól opäť zaznamenal A. Nemček, ktorému nahrával jeho brat Matúš. V tretej tretine sme už veľa gólov nechceli inkasovať no dostali sme ich až sedem. Do štatistík sme sa zapísali aj v tejto tretine zásluhou bratov Nemčekovcov teraz si však svoje pozície vymenili. Po zlom výkone sme teda podľahli vysoko 3:17.

2.   kolo 3. 5. 2008 o 13 : 30
Wanderers Valaská – Wizards B.B.14:4 (2:0,7:2,5:2)

zostava: (Wizards)- Kurek - Majnhold, A.Nemček, Čierny - M.Nemček, Mútňan, Šúr
body: (Wizards)- A.Nemček 3+0, M.Nemček 1+0, Čierny 0+1

Minuloročný vicemajster už z úvodu ukazoval, že náš brankár bude v plnej permanencii. Skóre zápasu sa však otváralo až v 7. minúte, keď súper nechytateľne trafil do šibenice. O niekoľko minút bol už rozdiel v skóre dvojgólový. V 1. tretine sme si veľa šancí nevytvorili za zmienku stoja príležitosti bratov Nemčekovcov tie však zostali nevyužité a tak sa úvodná tretina skončila 0:2 v náš neprospech. Úvod 2. tretiny sme nezvládli, keď sa góly do našej brány valili jeden za druhým. K šanciam sme sa dostali aj my, keď najprv A. Nemček zaznamenal náš prvý gól, keď sme jeho zásluhou využili ponúknutú presilovku. Po 2. tretinách bol pre nás výsledok nepriaznivý 9:2 v prospech Wanderers. Do 3. tretiny sme vstupovali s tým neinkasovať veľa gólov. To sa nám spočiatku darilo no súper postupne svoj náskok zvyšoval. Za Wizards opäť kozmeticky upravoval A. Nemček, ktorý nádhernou strelou trafil do čierneho a tak zavŕšil svoj hattrick. Neskôr sa nám podarilo streliť náš štvrtý gól zásluhou M .Nemčeka, ktorý vypichol súperovu rozohrávku a svoj nájazd následne premenil. Skóre sa menilo aj ku koncu avšak súperovmu 13. gólu predchádzala maska nášho brankára gól však uznaný bol. Na konečných 14:4 súper zvýšil súper po peknej akcii, keď súperov hráč poslal loptičku za brankárov chrbát tečom proti pohybu.

1. kolo 26. 4. 2008 o 16 : 00

Wizards B.B. – Wikings 3:2  (3:0,0:1,0:1)

zostava: (Wizards)- Kurek - Majnhold, A.Nemček, Šúr, Mútňan - M.Nemček, Kučera
body: (Wizards)- A.Nemček 1+1, M.Nemček 1+0, Mútňan 1+0,Majnhold 0+1,Šúr 0+1
tresty: (Wizards)-  Majnhold(2min.)

Do nášho prvého zápasu vstupoval ako favorit Wikings ich vekový priemer bol neporovnateľný s naším. O tom, že vek nehrá hlavnú úlohu sa presvedčili už v 5. sekunde, keď A. Nemček po sérii prihrávok otváral skóre zápasu 1:0. Hra mala celkom dobré tempo a o niekoľko minút po chybe súperovej obrany zvýšil Mútňan na 2:0. Súper sa k šanciam dostával len sporadicky,ich útoky zhasli na našej obrane. V polovici prvej tretiny A. Nemček vypichol súperovu rozohrávku a cez celé ihrisko poslal prihrávku od mantinelu, tá sa dostala az k M. Nemčekovi a ten z dorážky skóroval 3:0. V druhej tretine začal preberať taktovku súper, brankár Kurek mal niekoľko vynikajúcich zákrokov. Súper pokračoval v tlaku, ktorého výsledkom bolo zníženie peknou strelou súpera 3:1. Úvod poslednej tretiny bol vyrovnaný, šance boli na obidvoch stranách. Súper v prvej polovici znížil na rozdiel jedného gólu keď si obrana nepokryla hráča pred bránou, ktorý pohodlne skóroval 3:2. Priebeh hry narušil čisty zákrok Majnholda na protihráča, ktorý ho následne udrel lakťom. Rozhodca nepochopiteľne poslal na trestnú lavicu aj nášho hráča a tak sa hralo v pomere traja na troch. Práve v týchto okamihoch sme mali šancu rozhodnúť no Šúr si nevšimol A. Nemčeka nabiehajúceho v tandeme, skóre sa teda nemenilo. Súper v aktivite pokračoval, keď k ich vyrovnaniu zabránilo brvno. Zápas sa skončil víťazstvom v náš prospech a tak sme sa tešili z nášho premiérového víťazstva v lige.